TR
EN

Tasarım ve Projelendirme

Üç boyutlu tasarımlar

    Setap’ta projeler müşteri, müşteri temsilcileri ve diğer partnerler ile yapılan toplantılar neticesinde 3 boyutlu ortamda tasarlanıp yapı sistemi materyal listesi, iş programı ve iş akış diyagramı ile birlikte müşteriye sunulmaktadır.

    SETAP, imalatı ve uygulamayı çok iyi bilen proje ve teknik bir ekibini ayrıca uygulama deneyimi olan akademisyenlerden oluşan bağımsız kontrolörler tarafından sürekli denetim altında tutmaktadır. Uluslararası saygın üniversitelerden mezun olan ve özelikle EUROCODE olmak üzere uluslararası standartları kullanarak proje üreten bir proje ekibini müşterilerinin isteklerini tasarlayan mimari ekiple desteklemektedir. SETAP, bütün proje çalışmalarını (statik, mekanik, elektrik ve mimari) birbiriyle çakıştırmakta ve böylece şantiyedeki muhtemel uyumsuzlukların önüne geçebilmektedir.

    Proje ofisinde çizilen imalat projeleri, imalat mühendisleri tarafından üretim hattına online olarak aktarılmakta ve üretim süreçleri, hatlar boyunca yine proje bölümü tarafından online olarak takip edilmektedir.