TR
EN

Hakkımızda

Biz Kimiz

SETAP, uluslararası standartları kullanan deneyimli proje ekibi ve Türkiye’de ender bulunan son teknolojilere sahip üretim altyapısı ile anahtar teslim yapısal çelik çözümleri sunmaktadır. Sanayi yapılarından ticari yapılara, okul, hastane, spor tesisi ve kültür merkezi gibi sosyal tesislerden lojistik depo ve hangarlara kadar müşterilerinin taleplerine uygun optimum yapı çözümleri sunan SETAP, güneş enerjisi sistemlerindeki deneyimi ile de farkını ortaya koymaktadır.

Setap, spesifik tasarımlı yapılarda tercih edilmekte ve projeleri alternatiflerine göre daha kısa sürelerde tamamlayabilmektedir. Bu sayede zamandan ve maliyetten kazanmak isteyen profesyonellerin tercihi olma özelliği taşımaktadır.

İmalatta ve uygulamada profesyonel teknik altyapıya sahip bir proje ekibiyle inşa edilen Setap yapısal çelik konstrüksiyonlu binalar, esnek yapıları sayesinde depreme karşı güvenlidir. EUROCODE olmak üzere uluslararası standartları kullanan ve istendiğinde sökülüp tekrar monte edilebilen bu yapılar, ham maddesi olan çeliğin geri dönüşümlü bir malzeme olması sayesinde çevreci olmaktadır.